Aktivan clan ili ne

Ići dole

Aktivan clan ili ne

Počalji od milanbrka123 taj Uto Apr 03 2018, 19:47

Hteo bih da upitam Admina i ostale nadlezne sa foruma - Kako se postaje, ili na koji nacin steci zvanje "Aktivan clan"?.... Procitao sam ono sto je Ciga napisao u vezi sa ovim pitanjem pa mi zaista nije jasno sta jos treba uraditi da bi se ispunio jos koji bonus.....zaista ocekujem neki odgovor pa bilo kakav daje....pozdrav

milanbrka123
Srebreni Clan
Srebreni Clan

Godina : 36
Drzava/Grad : Srbija Krusevac
Datum upisa : 01.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Re: Aktivan clan ili ne

Počalji od Kanarinac taj Čet Apr 05 2018, 07:21

Vec si pisao tj pitao pre izvesnog vremena i dobio si ga . Pozdrav
Kanarinac
MODERATOR
MODERATOR

Godina : 98
Drzava/Grad : Bern CH
Datum upisa : 14.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od milanbrka123 taj Čet Apr 05 2018, 20:38

Pozdrav za vas gospodine....onom prilikom samo ste se izvikali na mene i to je bilo sve...nista konkretno nije receno sta bi trebalo da promenim u svom ponasanju ili bilo sta drugo....ne trazim nista narocito, diskografije me ne interesuju posto ih posedujem maltene sve.... hteo sam samo da imam pristup temi "Poklon pesme aktivnih clanova" i to je to...ako nedate, ostajemo i dalje na istoj talasnoj duzini ....i verujte, uopste se ne ljutim....naucio sam to jos devedesetih godina kada sam na poziv svoje zemlje napustio posao u CH (Sijer - kanton Valis) i sa svojom baterijom iz sastava Sedmog Artiljerijskog Puka, prosao to sto sam prosao i opet sam ostao onaj stari Brka...oprostite bio sam malo duzi ali bas i ne kontaktiramo cesto, pa eto opet da te pozdravim i zamolim da obrises ovo kada procitas a sve ostalo je na vama pa kako odlucite

milanbrka123
Srebreni Clan
Srebreni Clan

Godina : 36
Drzava/Grad : Srbija Krusevac
Datum upisa : 01.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh